Grupa Azoty




Turniej Brydża Sportowego z okazji 36 rocznicy powstania NSZZ Solidarność - 31.08.2016 r.

m-ce

para wk okręg klub +/- wynik % PKL
1 6 Maria Łotocka
MP
+0.12 61.53 10
Ryszard Jarmuła
2 3 Michał Kozik 4.0 MP TKKF Azoty Tarnów +0.06 60.82 8
Krzysztof Ziewacz 5.0 MPEC II Tarnów
3 4 Krzysztof Jakubas 3.0 MP Jaki Wist Tarnów +0.05 60.71 6
Zbigniew Świderek 3.0 TKKF Senior Azoty Tarnów
4 15 Stanisław Foszcz 5.0 MP

60.60 4
Kazimierz Szkołut 5.0 TKKF Senior Azoty Tarnów
5 2 Adam Dmochowski 5.0 MP TKKF Senior Azoty Tarnów
57.57 2
Mariusz Prewendowski 0.5
6 8 Ewa Staud
MP

57.53 2
Bogusław Bukowski
7 5 Zbigniew Szkołut 5.0 MP TKKF Senior Azoty Tarnów
55.29 2
Bronisław Micek 7.0 TKKF Azoty Tarnów
8 16 Piotr Markiewicz 5.0 MP TKKF Azoty Tarnów
51.96 1
Dariusz Sosin 5.0
9 11 Sebastian Piotrowski 0.5 MP

51.88 1
Maciej Prokuszki 3.0 TKKF Senior Azoty Tarnów
10 1 Zygmunt Głowacki
MP

49.11
Feliks Wawrzon 1.5 Narty LechSki Tarnów
11 12 Anna Kobis
MP

48.89
Jerzy Kobis 0.5
12 7 Anna Gabriel
MP

47.98
Leszek Gabriel 7.0 Singleton Tarnów
13 10 Wiesława Kotelon 2.0 MP Jaki Wist Tarnów
42.48
Stanisław Drwal 2.0
14 13 Irena Imburska
MP

42.11
Jerzy Dreszer
15 9 Andrzej Bawiec
MP

39.26
Kazimierz Seremet
16 18 Kazimiera Przybyło 1.5 MP TKKF Senior Azoty Tarnów
37.67
Józef Ścieński 3.0
17 17 Marta Chudyba, Kazimierz Stolarczyk
MP

34.84

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Do klasyfikacji długofalowej 2015 zaliczono 41 turniejów piątkowych oraz
  1. Turniej Świąteczny Wielkanocny,
  2.  Turniej z okazji 35 rocznicy powstania NSZZ Solidarność,
  3.  Turniej z okazji Święta Grupy Azoty,
  4.  Turniej poświęcony pamięci Jana Prewendowskiego.




Imię i Nazwisko
płeć
punkty
ilość gier
1.
Kozik Michał
M
233
44
2.
Szkołt Zbigniew
M
215
44
3.
Micek Bronisław
M
211
41
4.
Ściński Józef
M
158
43
5.
Dmochowski Adam
M
158
43
6.
Żurowski Roman
M
137
32
7.
Gabriel Leszek
M
120
31
8.
Gabriel Anna
K
110
27
9.
Świderek Zbigniew
M
109
17
10.
Przybyło Kazimiera
K
106
30
11.
Szkołt Kazimierz
M
103
15
12.
Kotelon Wiesłąwa
K
103
23
13.
Drwal Stanisław
M
96
24
14.
Wawrzon Feliks
M
87
24
15.
Sacha Ziemowit
M
79
15
16.
Polkowski Jerzy
M
73
22
17.
Prewendowski Mariusz
M
69
14
18.
Kozłowski Lech
M
68
17
19.
Wójtowicz Jerzy
M
56
15
20.
Bentkowski Stanisław
M
55
11
21.
Stachnik Lidia
K
53
11
22.
Prokuszki Maciej
M
45
5
23.
Jacykiewicz Maria
K
44
10
24.
Foszcz Stanisław
M
39
3
25.
Reising Sławomir
M
38
7
26.
Marcinkiewicz Piotr
M
36
5
27.
Imbursa Irena
K
36
11
28.
Nowiska Irena
K
34
9
29.
Czajkowski
M
32
7
30.
Wielgus Jerzy
M
29
4
31.
Kobis Anna
K
29
6
32.
Kobis Jerzy
M
29
6
33.
Bukowski Bogdan
M
27
4
34.
Ziewacz Krzysztof
M
20
2
35.
Głowacki Zygmunt
M
18
3
36.
Prewendowski Jan
M
17
4
37.
Lenkiewicz Jakub
M
16
1
38.
Jurkiewicz Jarosław
M
15
1
39.
Seremet Kazimierz
M
15
2
40.
Górkowski Stanisław
M
14
6
41.
Głuszak Ryszard
M
11
1
42.
Bawiec Andrzej
M
11
3
43.
Mróz Stanisław
M
9
1
44.
Stolarczyk Kazimierz
M
7
1
45.
Chudyba Marta
K
7
4
46.
Pękala Stanisław
M
6
1
47.
Światłowski Kazimierz
M
5
1
48.
Dobrowolska Bożena
K
2
1
49.
Boguński Jan
M
2
1
50.
Łotocka Maria
K
1
1
51.
Kądzielawa Marian
M
1
1
52.
Jarmuła Ryszard
M
1
1




27 listopada 2015 r.

1. Mariusz Prewendowski - Zbigniew Szkolut                        76 PM
2. Michal Kozik - Bronisław Micek                                          61PM
3. Adam Dmochowski - Jozef Scienski                                    58PM
4. Jerzy Polkowski - Roman Zurowski                                     53PM
5. Stanisław Drwal - Feliks  Wawrzon                                    52PM



20 listopada 2015 r.

1. Michal Kozik - Bronislaw Micek                                 60PM
2. Stanislaw Drwal - Zbigniew Szkolut                            43PM
3. Zdzislaw Czajkowski - Jerzy Polkowski                     38PM
4. Kazimiera Przybylo - Jozef Sc9ienski                        36PM




13 listopada 2015 r.

1. Wieslawa Kotelon - Zbigniew Szkolut                           72PM
2. Michal Kozik - Bronisław  Micek                                  67PM
3. Mariusz Prewendowski - Kazimierz Szkolut                 65PM
4. Jozef Scienski - Feliks Wawrzon                                   49PM
5. Adam Dmochowski - Jerzy Polkowski                           47PM




6 października 2015r.

1. Kozik Michał - Micek Bronisław                                      81PM
2. Czajkowski Zdzislaw - Wawrzo n Feliks                           67PM
3. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                                 55PM
4, Szkolut Kazimierz - Szkolut Zbigniew                             53PM
5. Kotelon Wieslawa - Drwal Stanisław                               44PM



31 października 2015 r.

1. Kotelon Wieslawa - Drwal Stanislaw                             60,41%
2. Sacha Ziemowit - Szkolut Zbigniew                              57,29%
3. Kozik Michal - Micek Bronislaw                                   53,12%
4. Dmochowski Adam - Szkolut Zbigniew                        47,51%
5. Kozlowski Lech - Wawrzon Feliks                                46,87%
6 .Przybyło Kazimiera - Scienski Jozef                             44,79%
7. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                      396,58%




23 października 2015 r.

1. Sacha Ziemowit - Szkolut Kazimierz                               62,50%
2. Kozlowski Lech - Wawrzon Feliks                                   55,20%
3. Kozik Michal - Micek Bronislaw                                     53,15%
4. Dmochowski Adam - Polkowski Jerzy                            52,08%
5. Przybylo Kazimiera - Szkolut Zbigniew                          47,91%
6. Drwal Stanislaw - Kotelon Wieslawa                              46,87%
7. Jacykiewicz Maria - Kadziela Marian                                32,29%




Turniej poświęcony Pamięci Jana Prewendowskiego

16 października 2015

1. Kozłowski Lech - Wawrzon Feliks                              57,03%
2. Foszcz Staniesław - Szkołut Kazimierz                        56,66%
3. Dmochowski Adam - Ścieński Józef                           55,92%
4. Kozik Michał  -  Micek Bronisłąw                               55,55%
5. Polkowski Jerzy  -  Żurowski Roman                           55,18%
6. Prokuszki Jerzy  -  Markiewicz Piotr                            53,70%
7. Pękala Stanisław  -  Seremt KAzmierz                          52,22%
8. Bukowski Bogusław  -  Głowacki Zygmunt                   49,25%
9. Kobis Anna  -  Kobis Jerzy                                           47, 03%
10. Rejsing Sławomir  -  Szkołut Zbigniew                         47,03%
11. Bawiec Andrzej  -  Imburska Irena                               35,55%
12. Chudyba Marta  -  Stolarczyk Kazimierz                    34,81%



9 października 2015 r.

1. Kozik Michał - Micek Bronisław                                46PM
2. Dmochowski Adam - Sciński Józef                             46PM
3.  Polkowski Jerzy - Żurowski Roman                           44PM
4 . Szkołut Zbigniew - Szkołut Kazimierz                        42PM


2 października 2015 r.

1. Kozik Michal - Micek Bronislaw                                  54PM
2. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                              48PM
3. Kozlowski Lech - Szkolut Zbigniew                               44PM
4. Dmochowski Adam - Polkowski Jerzy                           34PM


25 września 2015 r.

1. Prewendowski Mariusz - Szkolut Zbigniew                     60,88%
2. Dmochowski Adam - Scinski Jozef                                 60,00%
3. Kotelon Wieslawa - Drwal Stanislaw                              54,16%
4. Polkowski Jerzy - Wawrzon Feliks                                 45,83%
5. Micek Bronislaw - Kozik Michal                                     45,00%
6. Chudyba Marta - Stolarczyk Kazimierz                          34,16%


18 wrzesnia 2015r .

Turniej Brydza Sportowego z okazji swieta zakladow Grupa Azoty S.A.

1. Kozik Michal - Micek Bronislaw                                   67,56%
2. Foszcz Stanislaw - Szkolut Kazimierz                            63,06%
3. Jacykiewicz Maria - Stachnik Lidia                               58,18%
4 .Dmochowski  Adam - Wielgus Jerzy                               56,94%
5. Szkolut Zbigniew - Reising Slawomir                               54,95%
6. Bawiec Andrzej Seremet Kazimierz                                 53,44%
7. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                                51,19%
8. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                        50,36%
9. Kozlowski Lech - Wawrzon Feliks                                 48,46%
10 .Bukowski Boguslaw - Glowacki Zygmunt                     44,25%
11. Chudyba Maria - Stolarczyk                                         42,34%
12 Kobis Anna - Kobis Jerzy                                             39,97%
13. Nowicka Irena - Imburska Irena                                  37,81%
14. Kotelon Wieslawa - Drwal Stanislaw                            32,87%


11 września 2015 r.

Turniej Brydza Sportowego z okazji 35 rocznicy powstania NSZZ Solidarność

1Szkolut Kazimierz - Foszcz Stanislaw                          74,63%
2 Micek Bronislaw - Kozik Michal                                61,16%
3. Markiewicz Piotr - Prokuszki Maciej                         60,39%
4.Dmochowski Adam - Prewendowski Mariusz            52,57%
5 Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                           51,90%
6. Polkowski Jerzy - Szkolut Zbigniew                         50,68%
7. Kobis Anna - Kobis Jerzy                                         50,67%
8. Bukowski Boguslaw - Glowacki  Zygmunt                47,74%
9. Kozlowski Lech - Wawrzon Feliks                           47,42%
10 .Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                47,27%
11Wielgus Jerzy - Ziewacz Krzysztof                             45,20%
12. Jacykiewicz Maria - Stachnik Lidia                          42,90%
13. Drwal Stanislaw - Kotelon Wieslawa                       42,49%
14. Dobrowolska Bozena - Boguniski Jan                      38,79%
15. Imburska Irena - Bawiec Andrzej                            37,30%


4 września 2015 r.

1. Polkowski Jerzy - Wawrzon Feliks                              59,16%
2. Mic,ek Bronislaw - Kozik Michal                                55,83%
3. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                    51,66%
4. Kotelon Wieslawa - Drwal Stanislaw                          51.66%
5, Przybylo Kazimiera   - Scienski Jozef                          40,83%
6. Stachnik Lidia - Dmochowski Adam                           40,83%


28 sierpnia 2015 r.

1.Pol;kowski Jerzy - Zurowski Roman                             55,83%
2.Scienski Jozef - Swiderek Zbigniew                              53,33%
3. Micek Bronislaw - Kozik Michal                                 50,00%
4. Drwal Stanislaw - Szkolut Zbigniew                             49,16%
5. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                     48,33%
6. Kozlowski Lech - Wawrzon Feliks                               43,33%


21 sierpnia 2015 r.

1.  Micek Bronislaw - Kozik Michal                                   40PM
2. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                        32PM
3. Polkowski Jerzy - Swiderek Zbigniew                            30PM
4. Kozlowski Lech - Szkolut Zbigniew                                 18PM

     

14 sierpnia 2015 r.
1. Scienski Jozef - Swiderek Zbigniew                           14PM
2. Kozik Michal - Polkowski Jerzy                                    13PM
3. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                     12 PM
4. Szkolut Zbuigniew - Zurowski Roman                          12PM
5. Bendkowski Stefan - Wawrzon Feliks                         9PM


7 sierpnia 2015r.

1. Świderek Zbigniew - Wawrzon Feliks                        17PM
2. Szkołut Zbigniew - Żurowski Roman                          16PM
3. Micek Bronisław - Kozik Michal                                13PM
4. Przybyło Kazimiera - Sciński Józef                           11PM
5. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                    3PM


31 lipca 2015 r.

1.  Wawrzon Feliks -  Zurowski Roman                           17PM
2. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                             13PM
3. Kotelon Wieslawa - Kozik Michal                              13PM
4. Micek Bronislaw - Szkolut Zbigniew                            5PM




24 lipca 2015 r.

1. Kotelon Wieslawa - Sacha Ziemowit                          61,30%
2. Micek Bronislaw - Szkolut Zbigniew                         58,92%
3. Kozik Michal - Polkowski Jerzy                                55,95%
4. Wawrzon Feliks - Zurowski Roman                          51,78%
5. Dmochowski Adam - Kozlowski Lech                      50,00%
6. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                          47,02%
7. Jacykiewicz Maria - Stachnik Lidia                            45,23%
8. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                   29,76%




17 lipca 2015 r.
1. Micek Bronislaw - Szkolut Zbigniew                        59,37%
2. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                         58,33%
3. Kozik Michal - Polkowski Jerzy                              54,16%
4. Jacykiewicz Maria - Stachnik Lidia                          46,87%
5. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                 45,83%
6. Dmochowski Adam - Zurowski Roman                   44,75%
7. Lotocka Maria - Jarmula Ryszard                            40,62%


10 lipca 2015 r.

1. Przybyło Kazimiera - Ściński Józef                       69,78%
2. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                             56,25%
3. Sacha Ziemowit - Szkołut Kazimierz                    54,16%
4. Micek Bronisław - Szkołut Zbigniew                   51,04%
5. Kozłowski Lech - Żurowski Roman                    40,62%
6. Drwal Stanisława - Kotelon Wiesława              39,58%
7. Kozik Michał - Polkowski  Jerzy                        38,54%



3 lipca 2015 r.

1.Kozik Michał - Polkowski Jerzy                         18PM
2. Ściński Jozef - Żurowski Roman                     15PM
3. Kotelon Wiesława - Sacha Ziemowit                14PM
4. Micek Bronisław - Szkołut Zbigniew                 10PM
5. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                          3PM





26 czerwca 2015 - turniej U Jasia

1. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                     17PM
2. Sacha Ziemowit - Szkolut Zbigniew                      14PM
3. Kozik Michal - Polkowski Jerzy                           13PM
4. Micek Bronislaw - Zurowski Roman                     9PM
5. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                              7PM


19 czerwiec 2015  - turniej U Jasia

1. Micek Bronisław - Żurowski Roman                      64,16%
2. Kozik Michał - Szkołut Zbigniew                           58,75%
3. Gabriel Leszek - Światłowski Kazimierz             53,33%
4. Bendkowski Stefan - Dmochowski  Adam            44,16%
5. Przybyło Kazimiera - Ścienski Jozef                       37,50%
6. Górowski Stanislaw - Polkowski Jerzy                         33,75%




 12 czerwiec 2015 - Turniej U Jasia

 1. Bendkowski Stefan - Dmochowski Adam              60,41%
 2. Sacha Ziemowit - Szkolut Kazimierz                      56 25%
 3. Markiewicz Piotr - Micek Bronislaw                      51,04%
 4. Kozik Michal - Szkolut Zbigniew                           51,04%
 5 Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                        47,91%
 6. Drwal Stanislaw - Kotelon Wieslawa                     42,70%
 7. Gorowski Stanislaw - Zurowski Roman                 40,62%


5 czerwiec 2015 - turniej U Jasia

  1.. Markiewicz Piotr - Micek Bronislaw                   58,33%
 2.Kotelon Wieslawa - Drwal Stanislaw                      56,66%
 3. Kozik Michal - Szkolut Zbigniew                           55,00%
4, Sacha Ziemowit - Gorowski Stanislaw                    52,50%
5. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                       40,83%
6. Jacykiewicz Maria - Stachnik Lidia                         36,66%



29 maj  2015 -  turniej U Jasia

1. Markiewicz Piotr - Micek Bronislaw                      57 PM
2. Kozik  Michal - Szkolut Zbigniew                         23PM
3. Przybylo Kazimiera - Scienski Jozef                     -9PM
4. Gorowski Stanislaw - Zurowski Roman               -16PM
5. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                            -55PM



22 maj 2015 - III Turniej U Jasia

1. Szkolut Kazimierz - Sacha Zbigniew                        67,85%
2. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                 57,75%
3. Kozik Michal - Szkolut Zbigniew                             52,38%
4. Scinski Jozef - Swiderek Zbigniew                          48,21%
5.Gorowski Stanislaw - Zurowski Roman                   46,42%
6. Bendkowski Stefan - Dmochowski Adam              45,82%
7. Imburska Irena - Nowicka Irena                            43,54%
8. Kobis Anna - Kobis Jerzy                                     30,09%


15 maj 2015 - II Turniej U Jasia


1. Kozik Michal - Szkolut Zbigniew                             54,46%
2. Gabriel Anna - Gabriel Leszek                                51,78%
3. Jacykiewicz  Maria - Stachnik Lidia                        43,75%
4. Kobis Anna - Kobis Jerzy                                      42,85%
5. Polkowski - Zurowski Roman                                41,96%
6. Przybylo Kazimiera - Scinski Jozef                         35,71%
7. Bendkowski Stefan - Wawrzon Feliks                     29,46%








Zakończono Długą falę 
10 turniejów w kwietniu



Startowało 26 zawodników





1. Szkołut Zbigniew  10 66
2. Kozik Michał 10 60
3. Żurowski Roman 9 51
4. Świderek Zbigniew 7 48
5. Micek Bronisław 5 44
6. Drwal Stanisław 6 43
7. Ściński Józef  9 38
8. Dmochowski Adam 8 35
9. Wójtowicz Jerzy  10 31
10. Kotelon Wiesława 5 30




24 kwiecień 2015 -  XI Turniej u Jasia




1. Świderek Zbigniew  -  Polkoski Jerzy  59,16%
2. Szkołut Zbigniew  -  Kozik Michal 58,33%
3. Szkołut Zbigniew  -  Sacha Ziemoit 56,66%
4. Micek Bronisław  - Zurowski Roman 46,66%
5. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    40,83%
6. Gabriel Leszek - Swiatkowski Kazimierz 38,33%





17 kwiecień 2015 - X Turniej u Jasia






1. Swiderek Zbigniew  -  Ścieński Józef    60,83%
2. Czajkowski Zbigniew – Prokuszki Maciej 54,16%
3. Szkołut Zbigniew  -  Zurowski Roman 52,50%
4. Micek Bronisław  -  Kozik Michał     47,50%
5. Wójtowicz Jerzy  - Dmochowski Adam 44,16%
6. Gabriel Leszek - Polkowski Jerzy  40,83%


10 kwiecień 2015  - IX Turniej u Jasia

1. Kozik Michal - Micek Bronislaw             65,00%
2. Szkolut Zbigniew - Zurowski Roman       59,16%
3. Sacha Ziemowit - Szkolut Kazimierz        55,00%
4. Czajkowski zdzislaw - Prokuszki Maciej   45,00%
5.Drwal Stanislaw - Wojtowicz Jerzy           44,16%
6. Przybylo Kazimiera - Scinski Jozef           31,66%

Turniej U Jasia z okazji Wielkanocy
Sponsor Grupa Azoty S. A.
Kasyno, Moscice 27.03.2015 r.

miejsce
numer





%


1




70.49


2
1




68.45


3




63.45


4




62.59


5




56.39


6




55.74


7
3




47.31


8




47.01


9
7




46.26


10
9




44.87


   11
Jan Prewendowski
Mariusz Prewendowski




43.99





12
2




42.14


13
5




40.55


14
8




39.83


15
6




38.78


16
4




32.16








20 marzec - VIII turniej U Jasia



1. Szkołut Zbigniew - Swiderek Zbigniew 56,79%
2. Sacha Ziemowit - Szkołut Kazimierz 51,23%
3. Micek Bronisław  -  Kozik Michał     51,23%
4. Prewendowski Mariusz - Żurowski Roman  46,17%
5. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    43,82%
6. Wójtowicz Jerzy - Drwal Stanislaw 41,48%
7. Kozłowski Lech - Wawrzon Feliks  38,88%
8. Bentkowski Stefan  -  Dmochowski Adam        38,27%
9. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    37,65%




13 marca 2015



1. Kozłowski Lech  -  Żurowski Roman  58,36%
2. Ściński Józef  -  Wójtowicz Jerzy 58,36%
3. Czajkowski Zdzisław  -  Dmochowski Adam 47,50%
4. Szkołut Zbigniew  -  Sacha Ziemowit 46,66%
5. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    45,83%
6. Kozik Michał  -  Micek Bronisław 43,33%



6 marzec 2015 



1. Bentkowski Stefan  -  Dmochowski Adam           63,09%
2. Szkołut Zbigniew  -  Sacha Zbiemowit  61,11%
3. Micek Bronisław  -  Żurowski Roman 56,19%
4. Kozłowski Michał  -  Wawrzon Feliks  55,35%
5. Prewendowski Mariusz  -  Reising Sławomir  50,59%
6. Drwal Stanisław  -  Wójtowicz Jerzy  44,04%
7.  Świderek Zbigniew  -  Kozik Michał 38,09%
8. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    33,92%



28 luty V turniej U Jasia



1. Szkołut Zbigniew - Szkolut Kazimierz 50,61%
2. Bentkowski Stefan  - Dmochowski Adam 48,17%
3. Drwal Stanisław – Kotelon Wiesława 48,14%
4. Prewendowski Mariusz  -  Reising Slawomir 46,29%
5. Wójtowicz Jerzy - Scinski Jozef 45,67%
6. Świderek Zbigniew - Kozik Michał 43,20%
7. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    43,20%
8. Micek Bronisław  -  Zurowski Roman   41,97%
9. Imburska Irena  -  Nowicka Irena                        32,71%





20 luty IV turniej U Jasia



1. Kozik Michal - Żurowski Roman  50,00%
2. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    46,42%
3. Imburska Irena – Nowicka Irena 42,85%
4. Drwal Stanisław – Kotelon Wiesława 41,96%
5. Szkołut Zbigniew - Sacha Ziemowit 41,96%
6. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    40,17%
7. Wójtowicz Jerzy - Wawrzon Feliks 36,60%







13 luty III turniej U Jasia



1. Imburska Irena – Nowicka Irena 61,90%
2.  Micek Bronisław – Szkołut Zbigniew      54,76%
3. Gabriel Anna – Gabriel Leszek         51,78%
4. Drwal Stanisław – Kotelon Wiesława 51,19%
5. Wojtowicz Jerzy – Żurowski Roman          50,50%
6. Kozik Michał - Świderek Zbigniew 47,02%
7. Prewendowski Mariusz – Reising Sławomir 47,02%
8. Przybyło Kazimiera - - Ścinski Józef 35,91%





6 luty 2015  -  II turniej U Jasia



1. Świderek Zbigniew - Kozik Michał 60,71%
2. Imburska Irena  -  Nowicka Irena                        57,14%
3. Bentkowski Stefan  -  Dmochowski Adam          50,00%
4. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    48,80%
5. Drwal Stanisław  -  Kotelon Wiesława           48,22%
6. Szkołut Zbigniew - Micek Bronisław  47,02%
7. Wójtowicz Jerzy - Wawrzon Feliksa 44,64%
8. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    43,75%





30 stycznia 2015 - I turniej U Jasia



1. Drwal Stanisław  -  Kotelon Wiesława           60,41%
2. Kozik Michał - Swiderek Zbigniew 59,37%
3. Szkołut Zbigniew - Micek Bronisław  56,25%
4. Gabriel Leszek – Prewendowski Mariusz 47,91%
5. Imburska Irena  -  Nowicka Irena                        44,79%
6. Prewendowski Jan- Żurowski Roman  40,62%
7.Wójtowicz Jerzy Ścinski Józef40,62%







Długa fala












1. Kozik Michał 10 88
2. Micek Bronisław 10 83
3. Szkołut Zbigniew  10 83
4. Dmochowski Adam 8 69
5. Gabriel Leszek    10 62
6. Gabriel Anna    10 62
7. Świderek Zbigniew 8 59
8. Prewendowski Mariusz 10 56
9. Ściński Józef  10 52
10. Polkowski Jerzy 6 50












23 stycznia 2015 -  X turniej U Jasia



1. Szkołut Zbigniew  -  Micek Bronisław  65,74%
2. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    61,11%
3. Dmochowski Adam  -  Stachnik Lidia  56,48%
4.  Świderek Zbigniew  -  Kozik Michał 51,85%
5. Prewendowski Mariusz  -  Żurowski Roman  50,92%
6. Reising Sławomi  - Wielgus Jerzy 49,53%
7. Kozłowski Lech - Wawrzon Feliks  49,53%
8. Imburska Irena  -  Nowicka Irena                         43,51%
9. Prewendowski Jan -  Wójtowicz Jerzy  41,66%
10. Drwal Stanisław  -  Kotelon Wiesława            41,20%
11. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    38,42%



16 stycznia 2015 -  IX turniej U Jasia



1.  Świderek Zbigniew  -  Kozik Michał 66,07%
2. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    54,91%
3. Jacykiewicz Maria  -  Stachnik Lidia     51,78%
4. Dmochowski Adam  -  Bentkowski Stefan  51,78%
5. Drwal Stanisław  -  Kotelon Wiesława            49,55%
6. Prewendowski Mariusz  -  Wójtowicz Jerzy  49,10%
7. Szkołut Zbigniew  -  Micek Bronisław  48,66%
8. Górowski Stanisław  -  Żurowski Roman  43,30%
9. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    42,85%
10. Kozłowski Lech - Wawrzon Feliks  41,91%



10 stycznia 2015 -  VIII turniej U Jasia






1.  Świderek Zbigniew  -  Kozik Michał 70,88%
2. Dmochowski Adam  -  Bentkowski Stefan  61,57%
3. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    59,72%
4. Wójtowicz Jerzy  -  Żurowski Roman  55,55%
5. Reising Sławomi  - Wielgus Jerzy 53,24%
6. Szkołut Zbigniew  -  Micek Bronisław  48,61%
7. Przybyło Kazimiera  -  Ściński Józef    43,51%
8. Jacykiewicz Maria  -  Stachnik Lidia     42,59%
9. Drwal Stanisław  -  Kotelon Wiesława            41,66%
10.  Prewendowski Mariusz  -  Prewendowski Jan  36,57%
11. Kozłowski Lech - Wawrzon Feliks  36,11%



2 stycznia 2015 -  VII turniej U Jasia



1. Dmochowski Adam  -  Czajkowski 67,70%
2. Gabriel Anna -  Gabriel Leszek    62,50%
3. Szkołut Zbigniew  -  Micek Bronisław  59,37%
4. Prewendowski Jan   -  Żurowski Roman  50,00%
5. Prewendowski Mariusz -  Kozik Michał 45,86%
6. Wawrzon Feliks  -  Kozłowski Lech  36,45%
7. Ścieński Józef  -  Wójtowicz Jerzy 28,12%